dzisiaj: 26, wczoraj: 79
ogółem: 710 484
statystyki szczegółowe
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||
1 | Struga Dobieszków | ||||||||
2 | LKS II Gałkówek | ||||||||
3 | Zamek Skotniki | ||||||||
4 | Czarni Smardzew | ||||||||
5 | Huragan Swędów | ||||||||
6 | Fenix Wągry | ||||||||
7 | Start Szczawin | ||||||||
8 | LKS Gieczno |
Kolejka 1 - 31 sierpnia |
Pauza: Fenix Wągry, Start Szczawin. | |||
Czarni Smardzew | 1-3 | Zamek Skotniki | |
Huragan Swędów | 3-5 | LKS II Gałkówek | |
LKS Gieczno | 1-4 | Struga Dobieszków |
Kolejka 2 - 7 września |
Pauza: Struga Dobieszków, Start Szczawin. | |||
LKS II Gałkówek | 4-1 | Czarni Smardzew | |
Fenix Wągry | 0-1 | Huragan Swędów | |
Zamek Skotniki | 5-2 | LKS Gieczno |
Kolejka 3 - 14 września |
Pauza: Zamek Skotniki, Huragan Swędów. | |||
Start Szczawin | 3-0 | Struga Dobieszków | |
LKS Gieczno | 0-0 | LKS II Gałkówek | |
Czarni Smardzew | 4-0 | Fenix Wągry |
Kolejka 4 - 21 września |
Pauza: Struga Dobieszków, LKS II Gałkówek. | |||
Fenix Wągry | 1-6 | LKS Gieczno | |
Huragan Swędów | 3-1 | Czarni Smardzew | |
Zamek Skotniki | 3-2 | Start Szczawin |
Kolejka 5 - 28 września |
Pauza: Czarni Smardzew, Fenix Wągry. | |||
Start Szczawin | 1-3 | LKS II Gałkówek | |
Struga Dobieszków | 0-2 | Zamek Skotniki | |
LKS Gieczno | 1-2 | Huragan Swędów |
Kolejka 6 - 5 października |
Pauza: Zamek Skotniki, Huragan Swędów. | |||
Fenix Wągry | 4-4 | Start Szczawin | |
Czarni Smardzew | 1-2 | LKS Gieczno | |
LKS II Gałkówek | 1-5 | Struga Dobieszków |
Kolejka 7 - 12 października |
Pauza: Czarni Smardzew, LKS Gieczno. | |||
Struga Dobieszków | 4-1 | Fenix Wągry | |
Zamek Skotniki | 0-1 | LKS II Gałkówek | |
Start Szczawin | 3-3 | Huragan Swędów |
Kolejka 8 - 19 października |
Pauza: LKS Gieczno, LKS II Gałkówek. | |||
Czarni Smardzew | 4-1 | Start Szczawin | |
Huragan Swędów | 1-4 | Struga Dobieszków | |
Fenix Wągry | 2-1 | Zamek Skotniki |
Kolejka 9 - 26 października |
Zamek Skotniki | 2-3 | Huragan Swędów | |
Start Szczawin | 6-1 | LKS Gieczno | |
LKS II Gałkówek | 4-3 | Fenix Wągry | |
Struga Dobieszków | 1-1 | Czarni Smardzew |
Kolejka 10 - 19 kwietnia |
Pauza: Fenix Wągry, Start Szczawin. | |||
Zamek Skotniki | 1-2 | Czarni Smardzew | |
LKS II Gałkówek | 2-1 | Huragan Swędów | |
Struga Dobieszków | 2-2 | LKS Gieczno |
Kolejka 11 - 25-26 kwietnia |
Pauza: Struga Dobieszków, Start Szczawin. | |||
Huragan Swędów | 2-2 | Fenix Wągry | 26 kwietnia, 13:00 |
LKS Gieczno | 0-7 | Zamek Skotniki | |
w Dąbrówce | |||
Czarni Smardzew | 4-2 | LKS II Gałkówek | 26 kwietnia, 11:00 |
Kolejka 12 - 3 maja |
Pauza: Zamek Skotniki, Huragan Swędów. | |||
LKS II Gałkówek | 4-1 | LKS Gieczno | |
Fenix Wągry | 0-3 | Czarni Smardzew | |
Struga Dobieszków | 4-1 | Start Szczawin |
Kolejka 13 - 10 maja |
Pauza: LKS II Gałkówek, Struga Dobieszków. | |||
Czarni Smardzew | 1-1 | Huragan Swędów | |
Start Szczawin | 0-5 | Zamek Skotniki | |
LKS Gieczno | 0-3 | Fenix Wągry |
Kolejka 14 - 17 maja |
Pauza: Fenix Wągry, Czarni Smardzew. | |||
LKS II Gałkówek | 4-1 | Start Szczawin | |
Zamek Skotniki | 1-3 | Struga Dobieszków | |
Huragan Swędów | 8-3 | LKS Gieczno |
Kolejka 15 - 23-24 maja |
Pauza: Huragan Swędów, Zamek Skotniki. | |||
LKS Gieczno | 1-4 | Czarni Smardzew | |
Struga Dobieszków | 0-2 | LKS II Gałkówek | |
Start Szczawin | 2-3 | Fenix Wągry |
Kolejka 16 - 30-31 maja |
Pauza: LKS Gieczno, Czarni Smardzew. | |||
LKS II Gałkówek | 0-4 | Zamek Skotniki | |
Huragan Swędów | 4-0 | Start Szczawin | |
Fenix Wągry | 0-2 | Struga Dobieszków |
Kolejka 17 - 6-7 czerwca |
Pauza: LKS Gieczno, LKS II Gałkówek. | |||
Start Szczawin | 2-4 | Czarni Smardzew | |
Struga Dobieszków | 1-0 | Huragan Swędów | |
Zamek Skotniki | 3-0 | Fenix Wągry |
Kolejka 18 - 14 czerwca |
Fenix Wągry | 3-2 | LKS II Gałkówek | |
Czarni Smardzew | 2-6 | Struga Dobieszków | |
Huragan Swędów | 1-2 | Zamek Skotniki | |
LKS Gieczno | 3-3 | Start Szczawin |
Huragan Swedów | 0:2 | GLKS SarnówDalików |
2013-04-13, 16:30:00 |
||
relacja » |
B-klasa » Łódź II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 15 | ||||||||||||||||||
|
TRENINGI W KAŻDY WTOREK I CZWARTEK
GODZ. 18.30
boisko w Swędowie
Brak aktywnych ankiet. |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.